Polski

Czy chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Poszukujemy partnerów z całego świata, wszelkich rozmiarów i wszelkiej maści. Nasi partnerzy mają specjalne miejsce w naszej firmie, są gwarantami dostarczenia 100% dostępności przez hotele wedle naszych standardów. Partnerami mogą zostać blogerzy-podróżnicy piszący recenzje hoteli, lokalne instytucje publiczne lub komercyjne z dziedziny dostępności, agencje podróży itp.

Zalety dla Ciebie

  • Twoja agencja czy organizacja specjalizująca się w turystyce lokalnej jest prezentowana globalnie.
  • Większa ilość odwiedzających na Twojej stronie internetowej oraz więcej turystów w Twoim regionie.
  • Kojarzony jesteś jako odpowiedzialny specjalista w dziedzinie dostępności.
  • Napisz do nas jeśli chcesz nawiązać współpracę. Chcemy cię poznać!

Jak to działa?

Samodzielny podróżnik na wózku lub z ograniczeniami wzroku stoi przed wieloma wyzwaniami. Chce poznać świat, odwiedzić zabytki, zarezerwować przelot i znaleźć w internecie najlepsze oferty na wymarzony hotel. Bez polegania na innych lub bycia zatrzymanym przez schody, za małe łazienki czy inne niedogodności. Ale gdzie można znaleźć wiarygodne informacje na temat dostępnej turystryki? Dżungla stron internetowych oferujących tego typu informacje jest zbyt rozległa do przebrnięcia. Oferujemy miejsce gdzie wybór dostępnego hotelu jest prosty. Jesteśmy jak jedno wielkie lobby hotelowe z wieloma pokojami do wyboru.

Hotelaccessibility.com ma szacunek do niezależnego podróżnika na wózku lub z ograniczeniami wzroku, który ma takie same marzenia i ambicje do odkrywania świata jak każdy inny. Na stronie hotelaccesibility.com można znaleźć linki do stron hoteli na całym świecie. Gwarantujemy że dostępność jest w nich zapewniona. Sprawdziliśmy to sami lub za pośrednictwem lokalnych biur podróży wyspecjalizowanych w dostępnej turystyce, lub naszych partnerów na całym świecie.

Czy chciałbyś zostać zaprezentowany globalnie i przyjmować gości z całego świata? Przyłącz się do nas na hotelaccessibility.com.

Danielle travels with her guide dog and they visit hotels anywhere together
Danielle travels with her guide dog and they visit hotels anywhere together

 Co oznacza dostępność?

Składa się na nią tyle rożnych czynników ze ciężko być precyzyjnym. Mimo to możemy dołożyć starań aby podnieść standard dostępności do jak najwyższego poziomu i być dostosowanym do potrzeb jak największej ilości osób. Z drugiej strony należy zadbać o przynajmniej minimalny poziom dostępności. Może ona być bardzo personalna, jak własny gust. Nie chcemy jej zbytnio definiować. Tam gdzie bezpieczeństwo i niezależność są zapewnione, chcemy nawiązać współpracę. W wielu krajach jest wiele różnych poziomów i standardów określających dostępność. Dla nas najważniejsze jest aby, poza dostępnymi łazienkami i samolotami, wybrany hotel miał świadomość potrzeb podróżników. Świadomość jest zawsze pierwszym krokiem do zmian i ulepszeń.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z hotelami, partnerami i podróżnikami. Wyruszmy w świat razem! Dołącz do naszej misji aby podnieść świadomość! Dostępna turystyka jest zagadnieniem globalnym.